BE THIN

Prosinec 2012

GO Emma GO!!!!!

26. prosince 2012 v 9:49
Ahoj holky,
tak jaké jste měly Vánoce? Přišel k vám Ježíšek? :-)
Já jsem dostala odšťavňovač, takže je to pro mě takový motor k tomu zase začít a nějak to teď cítím, že to konečně půjde. Sestra zhubla 4kila, teď je tedy na 50kilech a vypadá prostě úchvatně! :-)
Začala jsem se scházet s kamarádem, jak jsem psala v minulým článku. Dohodli jsme se, že spolu budem jen spát, že ani jeden nechceme vztah a musím říct, že to vůbec není špatný. V noci u mě byl a bylo to prostě skvělý. Prostě super sex, 4x po sobě, totální euforie, pár cigaret a flaška Bohemky :-) Miluju to! A jestli to takhle budem dělat častějí, tak jsem za chvilku jako tyčka! :-D
Takže holky, doporučuju vyzkoušet :-D Je to fajn, jak na tělesnou stránku, tak i na tu psychickou :-)
Tak užívejte dál svátky a a dejte vědět, jak si je užíváte :-)

Trápení a přežíračky..:/

20. prosince 2012 v 22:49 | Emma
Pořád strašně moc jim a nejde mi přestat. Každý den se budím s pocitem, že dnes to půjde a pak se to zase zkazí..Proč mi to najednou nejde? Kde je ta vůle?
Do toho jsem se ještě zamilovala do kamaráda. Nikdy to nebyl můj tip, stejně starej jako já takovej skate-punk, prostě to, co jsem si v hlavě řekla, že ne. V sobotu jsem s nim byla. Líbali jsme se a nějaká vošáhavačka byla.... Už první polibek byl ale prostě skvělej a já ne něj ted pořád myslím. Snažil se o mě už půl roku a ted po tomhle, co se mezi náma stalo, se ke mě chová pořád jako kamarád..Ještě jsem se s nim teda neviděla, ale píše mi pořád stejně jako dřív a mě to strašně deptá. Nevím no, v neděli ho mám vidět,tak jsem zvědavá...Trochu se toho bojím..Bojím se, že budu zklamaná...
Do toho mi po pěti letech napsala moje první láska. Pokérovanej a propíchanej od zhora dolů, ale krásnej. Jak z fotky...Pět let jsme nebyli v kotaktu a on mi najednou napsal. Potěšilo mě to a dost rozhodilo.....Jakoby toho nebylo málo...
A jak zvládáte vy nálety na cukroví? :-) Doufám, že lépe jak já..:/

Málo času..

5. prosince 2012 v 14:45 | Emma
Nic, ale vůbec nic nestíhám....Pořád jsem v práci,nebo trénuju, nebo se učím.... Doma je bordel, hromada prádla na žehlení, vyprání a jelikož žiju jen s tátou, tak se o to starám já...A teď na to prostě není čas...Zanedbávám i blog, ale je to i tím, že prostě moje strava je příšerná. Mám toho tolik, že to neřeším. Tím, že to neřeším, tak jím sice nezdravě, ale málo a na mé postavě se to odráží lépe. Nevážila jsem se a ani nechci....Bojím se, protože teď se díky tanci cítím skvěle ve svém těle :-D a kdybych si stoupla na váhu, tak se to celý zkazí :-D V pondělí večer jsem se dozvěděla, že v pátek jedu na první předtančení. Mám z toho šílený nervy. Trénovala jsem opravdu hodně, platila jsem si individuálky a makám i doma, ale stejně se na to necítím. Mé dny v poslední době vypadají takto- od rána do večera v práci, pak trénování a potom do noci učení mučení...a ráno zase od začátku.
Tak moc mě to nebaví. Dneska jsem měla v plánu vstávat brzy, abych se stihla naučit na zítřejší testy ve škole, uklidit, vyžehlit, vyprat a jet na několik hodin trénovat, ale byla jsem do večera v práci a pak jsem se šla projít s kamarádem po Praze, na vodnici.. Chtěla jsem se dostat domů brzo, abych ráno vstala, ale osud to chtěl jinak a já uprostřed Prahy, v noci, nemohla nastartovat auto...Takže mě jel zachránit táta....Hodinu jsem seděla v autě, totálně zmrzlá., všude feťáci..Byla jsem zamčená a ani jsem se nehla, když jsem z auta viděla, jak se pár metrů ode mě snaží nějakej feťák vyrazit dveře od baráku.
No, šílený, každopádně jsem se dostala domů po první hodině ráno, úplně vyčerpaná. V deset hodin ráno mě vzbudil táta telefonem a ještěže tak udělal, protože já bych spala do dvanácti..
I přes to, ale dnes nestíhám... Fakt super, zítra test, pozítří předtančení a já neumim ani jedno :-D
Držte palce, snad se sem dokopu dřív :-)