BE THIN

Málo času..

5. prosince 2012 v 14:45 | Emma
Nic, ale vůbec nic nestíhám....Pořád jsem v práci,nebo trénuju, nebo se učím.... Doma je bordel, hromada prádla na žehlení, vyprání a jelikož žiju jen s tátou, tak se o to starám já...A teď na to prostě není čas...Zanedbávám i blog, ale je to i tím, že prostě moje strava je příšerná. Mám toho tolik, že to neřeším. Tím, že to neřeším, tak jím sice nezdravě, ale málo a na mé postavě se to odráží lépe. Nevážila jsem se a ani nechci....Bojím se, protože teď se díky tanci cítím skvěle ve svém těle :-D a kdybych si stoupla na váhu, tak se to celý zkazí :-D V pondělí večer jsem se dozvěděla, že v pátek jedu na první předtančení. Mám z toho šílený nervy. Trénovala jsem opravdu hodně, platila jsem si individuálky a makám i doma, ale stejně se na to necítím. Mé dny v poslední době vypadají takto- od rána do večera v práci, pak trénování a potom do noci učení mučení...a ráno zase od začátku.
Tak moc mě to nebaví. Dneska jsem měla v plánu vstávat brzy, abych se stihla naučit na zítřejší testy ve škole, uklidit, vyžehlit, vyprat a jet na několik hodin trénovat, ale byla jsem do večera v práci a pak jsem se šla projít s kamarádem po Praze, na vodnici.. Chtěla jsem se dostat domů brzo, abych ráno vstala, ale osud to chtěl jinak a já uprostřed Prahy, v noci, nemohla nastartovat auto...Takže mě jel zachránit táta....Hodinu jsem seděla v autě, totálně zmrzlá., všude feťáci..Byla jsem zamčená a ani jsem se nehla, když jsem z auta viděla, jak se pár metrů ode mě snaží nějakej feťák vyrazit dveře od baráku.
No, šílený, každopádně jsem se dostala domů po první hodině ráno, úplně vyčerpaná. V deset hodin ráno mě vzbudil táta telefonem a ještěže tak udělal, protože já bych spala do dvanácti..
I přes to, ale dnes nestíhám... Fakt super, zítra test, pozítří předtančení a já neumim ani jedno :-D
Držte palce, snad se sem dokopu dřív :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama